ייעוץ

לפני שנדבר על ייעוץ, כמה מילים על למה כדאי לך להקשיב לי וללמוד ממני.

ראשית, תמיד ישנה אפשרות שלא כדאי לך! וככלל, אם מישהו מנסה למכור לך למה כדאי "בלה בלה בלה" כלשהוא, רצוי לבדוק את ההיפך. תמיד, אבל תמיד, גם ההיפך הוא נכון.

אז כדאי לך ללמוד ממני ולהקשיב לי?

כי אני לא מכוון אותך לחוכמה ספציפית שיש אצלי ואני רוצה להעביר אותה אליך. אני מכוון אותך אל הבנה שלמה של עצמך, להבנה שלמה של האמת. האמת האחת והיחידה. בשביל לזכות ולהשיג אותה, אסור לך להאמין לי בשום דבר. חובה עליך לבדוק ולחקור כל דבר בעצמך, עד לשורשו. גם באמצעות הכלים כאן באתר וגם בכל דרך אפשרית אחרת.

עד מתי? עד שיפלו החומות ותתגלה האמת. העבודה היא אישית שלך, פשוט דרך אחרת. הגאולה היא אישית בלבד – רק בכוחות עצמך ולעצמך בלבד! אף אחד לא יכול לספר לך מהי האמת או להעביר לך אותה. לא במילים, לא בתקשור, לא בהאצלה רוחנית ולא בקשקוש אחר כלשהוא. הדרך היחידה שלך להשתחרר בשלמות מהסבל היא על ידי סיום המסע והבנה של עצמך ושל האמת בשלמות.

עזרה וייעוץ בדרך

במהלך המסע אפשר ואף רצוי להיעזר בכל דבר ולהתייעץ עם כל מי ומה שיכול לעזור לך במסע. לדוגמא: ספר, חתול, עץ, מורה, מדריך רוחני, יועץ, מורה דרך, אבנים, עלים עפים ברוח, וכל דבר אחר. אך לעזרה יש גבול. יש מקום ממנו חובה עליך לצעוד לבד. בסופו של דבר עליך למצוא את האמת האחת והיחידה. האמת אינה משהו שאפשר לספר לך או להעביר לך בהאצלה רוחנית או בקשקוש אחר כלשהוא. מורה אמת מכוון אותך אל האמת. מורה שקר אומר לך אותה. חשוב למצוא מורה אמת, אך חשוב יותר למצוא את האמת. גם ממורה שקר אפשר ללמוד איך למצוא את האמת. זה תלוי רק בך. מורה השקר הכי גדול נמצא בתוכך.

סוג ראשון של ייעוץ

הסוג הראשון הוא ייעוץ אשר מכוון אותך ועוזר לך להצליח יותר ולהשיג יותר במסגרת המציאות הנתונה, במסגרת המטריקס. זהו ייעוץ שעוזר לך להצליח יותר בחיים ועוזר לך להשיג יותר או פחות מהמטרות שלך בחיים. לדוגמא יותר שקט נפשי, פחות חרדות והתמכרויות, יותר ביטחון עצמי. פחות סבל, וכיוצ"ב. הייעוץ כמובן יכול להיות בכל תחום אפשרי: בריאות, זוגיות, קריירה, תחביבים, התפתחות אישית, רפואה, עסקים, ועוד.

סוג זה של ייעוץ הוא חשוב ואף הכרחי. הוא עוזר לך להתקדם ומאפשר לך לזכות בחיים טובים יותר, הן באופן כללי, והן באופן ספציפי בתחומים שמעניינים אותך.

סוג שני של ייעוץ

זהו ייעוץ מסוג אחר לגמרי. זהו ייעוץ שעוזר לך לחזור ולהיות האור של עצמך. האור של המציאות כולה. זהו ייעוץ שעוזר לך להבין את עצמך ואת המציאות כולה באמת ובשלמות. ועל ידי כך להגשים את כל המטרות שלך בשלמות.

לא יותר שקט נפשי אלא שקט נפשי מושלם. לא פחות התמכרויות או התמכרות חלשה יותר אלא שחרור בשלמות מכל סוגי ההתמכרויות. לא יותר ביטחון עצמי אלא ביטחון עצמי שלם, מלא ואמיתי. לא להיות פחות חרדתי אלא להשתחרר בשלמות ולגמרי מכל סוגי החרדות.

אני מכיר את הדרך

בשביל לעזור לך באמת, צריך לשלוט בסוג השני של הייעוץ. במסע לשחרור מהסבל ולהבנת עצמך בשלמות יש חוויות, הפתעות, חומות ומכשולים. רבים מהם כבר פגשת ורבים עוד מצפים לך בהמשך הדרך. לדוגמא: פרדוקסים, ערפל, דרכים ללא מוצא, לולאות אינסופיות, חרדות, פחדים כמו פחד להשתגע, ועוד.

אני מכיר את הדרך. מכיר את החומות והמכשולים, את העליות והירידות. את היעד האחד והיחיד. אני אתן לך ידע, תובנות וכלים מעשיים שיעזרו לך להפיל את החומות והמכשולים ולהתמודד עם החוויות וההפתעות. אראה לך את מפת הדרך ואכוון אותך אל המקום בו נמצא האוצר הגדול.

הכלים הידע והתובנות הם פשוטים ועוצמתיים. צריך להשתמש בהם שוב ושוב. מאות ואלפי פעמים. עד שיפלו החומות. עד שיעלה ויזרח האור הפשוט.

מה עדיף – לבוא אלי או לבעל מקצוע כמו פסיכולוג, רב, רופא, מתקשר, סנדלר, וכיוצ"ב?

המחשבה להגיע לייעוץ חלפה בראשך? כדאי לך לראות את הווידאו כאן בהמשך. יש סיכוי גדול שעדיין לא הגיע זמנך לבוא אלי. וגם – מה הכוונה לבוא אלי? מה אני נותן לאלה הבאים אלי? על כך בשיעור שלפניך: